Kayıt ve Katılım Ücretleri

    Kaydolmak için lütfen Kayıt ve Katılım Formunu doldurunuz (KAYFOR 15 Kayıt ve Katılım Formu için tıklayınız).  

    Kayıt ve Katılım Formunu ve katılım ücretini yatırdığınızı gösterir dekontu göndermek için tıklayınız...  

    Araştırma Semineri Kayıt ve Katılım Formu için tıklayınız.  

    Isparta'ya seyahat bilgisi için tıklayınız.  

    Bildirili Katılım Ücreti: Sözlü sunum ve poster sunum yapacak olan katılımcı ücreti 300 TL’dir. Bu ücreti sunumu yapacak olan ilk yazar öder. Eğer ilk yazar katılamıyorsa sunacak olan diğer yazar öder (Sunum yapacak kişinin öğrenci olması önem arz etmemektedir). Aynı bildiride adı olan fakat katılmayan yazarlardan katılım ücreti talep edilmemektedir.
Aynı bildiride yer alan ve katılım gerçekleştirecek diğer her bir yazar için ek 100 TL kayıt ücreti ödenecektir. Sunum yapana bildirisiz eşlik edecekler de 100 TL kayıt ücreti ödeyerek kayıt formu doldurmalıdırlar. Katılımcı olan “diğer yazarlar” lisansüstü öğrenci ise kayıt ücreti 50 TL’dir.
Katılım ücreti, yaka kartlarını, programı, özetler kitabını, öğle ve akşam yemeklerini, tercih edilen tam metin yayınını, sosyal programı, forum çantasını ve içindeki hediyeleri içerir.
 

    Her Bir Sanal Sunum için Ücret: 100 TL’dir. Lisansüstü öğrenciler için 50 TL’dir.

    Bildirisiz Dinleyici Kayıt Ücreti: 100 TL’dir. Lisansüstü öğrenciler için 50 TL’dir. Bildirisiz olarak katılacak kayıt yaptıran dinleyiciler; öğle yemekleri, yaka kartı ve sosyal program imkanından faydalanabileceklerdir. Bildirisiz dinleyici olarak katılacaklar isterlerse 300 TL tam (öğrenciler de 150 TL) kayıt ücreti ödeyerek Kayfor 15’e tam katılım sağlayabilirler. Bu durumda bildirisiz dinleyici olarak katılacaklar; öğle ve akşam yemekleri, sosyal program, yaka kartı, forum çantası, bildiri özetleri kitapçığı ve hediye imkanlarının tümünden faydalanabileceklerdir.

    KAYFOR 15 web sayfasında belirtilen ve katılım durumunuza uyan kayıt ücretini TL olarak aşağıda IBAN numarası verilen hesaba havale yaparak dekontunu göndermeniz gerekmektedir:

   TL HESABI
   TC Ziraat Bankası
   Isparta Merkez Şubesi (Şube Kodu: 132)
   Hesap IBAN Numarası: TR 5500 0100 0132 4480 7896 6296
   Alıcı: SDU Strateji Daire Başkanlığı